شاخه ها
سازندگان
 • cazmic fog
 • Ego
 • Eleaf
 • Evod
 • halo
 • HANGSEN
 • Igo6
 • joyetech
 • kanger
 • marlbro
 • smok
 • spinner
 • starbuzz
 • tonix
 • vaporesso
 • x6

نیکوتین مایع (Liquid)چیست؟

نیکوتین مایع (Liquid)چیست؟
از چهار ماده تشکیل شده است. چهار مایع که با نسبتی معین درهم مخلوط می شوند.
۱- پروپیلن گلیکول (مخفف: پی-جی) PG
PROPYLENGLYCOL
۲- گلیسیرین(مخفف: وی-جی) VG
Glycerin
۳- آب زلال
۴-طعم ها و اسانس های مختلف
Aroma
به مایع اصلی قبل از افزودن اسانس معطر، بیس می گویند. بیس به انگلیسی یعنی پایه و اساس.
بیس ها از لحاظ نسبت «پی-جی» و « وی-جی»به طور کلی سه دسته هستند:
1-بیس کلاسیک Traditionell:
۵۰ درصد پی-جی به اضافه ۳۵ درصد وی-جی به اضافه ۱۰ درصد آب و ۵ درصد اسانس
(50PG + 35VG + 10 Water)
2-بیس آورورا Aurora:
۷۰ درصد پی-جی به اضافه ۳۰ درصد وی-جی
(70 PG + 30 VG)
3-بیس پنجاه/پنجاه:
۵۰ درصد پی-جی به اضافه پنجاه درصد وی-جی
(50 PG + 50 VG)
پی-جی بیشتر مزه را تقویت می کند و خاصیت فلاش (Flash)دارد(وقتی دود یا بخار وارد ریه می شود، تولید حس خنکی می کند. فلاش برای اغلب سیگاری ها حسی مطلوب است ولی شاید در بعضی افراد سوزش اولیه در ناحیه گلو ایجاد کند ولی در کوتاه مدت عادت میکنند)
وی-جی بیشتر تاثیر ایجاد بخار را دارد. هرچه وی-جی بیشتر باشد، بخار بیشتری تولید می شود. معمولا کسانیکه ترجیح می دهند سر کار یا در خیابان چندان جلب توجه نکنند و به اشتباه با سیگاری ها یکی گرفته نشوند، ترجیح می دهند وی-جی را کمتر به کار ببرند و درصد پی-جی را افزایش دهند.
بین ۱ تا ۲ میلی لیتر در روز مصرف یک نفر است که الکتروسیگار استفاده می کند. هر یک میلی لیتر برابر با ۸ تا ۱۲ نخ سیگار است. یعنی ۲ میلی لیتر لیکوئید می شود حدود ۲۴ نخ سیگار مارلبورو معمولی)

طبق تحقیقات پژوهشگران دانشگاه کالیفرنیا در سال 2013 سیگارهای الکترونیکی از سیگارهای عادی بهداشتی‌تر هستند وبا توجه به اینکه سیگار الکترونیکی میتواند حاوی نیکوتین بوده باشد ولی سیگار سنتی ضمن دارا بودن نیکوتین حاوی هزاران سموم دیگر نیز میباشد که متاسفانه با آشفتگی که دربازارهای عرضه سیگارهای سنتی حاکم گردیده ظاهرا" بجز توتون هر ظایعات دیگری در این محصولات یافت میگردد.
مافیای دخانیات جهانی واقعیت‌ها را تحریف و به عنواین مختلف و گسترده درصدد نفی سیگارهای الکترونیکی برآمده چنانچه شاهدیم یا خبرازانفجارباطری سیگارالکترونیکی میدهد! ویااینکه پروپلین گلیکول مورد استفاده در سیگارهای الکترونیکی را ضدانجماد می‌نامند در حالی که این ماده در واقع برای کاستن از حالت سمی ضدانجمادها بکار رفته است.
ترکیب سمی مورد استفاده در ضدانجمادها اتیلن گلیکول است نه پروپیلن گلیکول. پروپیلن گلیکول طبق اعلام سازمان غذا و داروی ایالات متحده و نهادهای تنظیم مقررات کانادا و انگلستان خطری ندارد و سال‌هاست که در محصولاتی چون افشانه‌های بازکننده‌ بینی و شربت‌های ضدسرفه به کار می‌رود.
نیکوتینهای مایع عرضه شده در بازار چه تفاوتهای با هم دارند؟
متاسفانه با توجه به اینکه هیچ نظارت بهداشتی بر این بازار صورت نمیپذیرد سودجویان بسیاری هستند که بدون هیچ نظارت بهداشتی و رعایات نکات ایمنی در کشور افغانستان واقسارنقاط جهان این محصولات را با برندهای خارجی جعل و بسته بندی میکنند که امیدوارم در تهیه این محصولات نهایت دقت را بخرج داده باشید چنانچه واقفید این محصول هرچند غیر مستقیم خوراکی محسوب گشته و ممکن است با میکروبی بودن عوارض جبران ناپذیری در پی داشته باشد. 

ما افتخار آن را داریم که ضمن دارا بودن نمایندگی شرکت هانگسن و اعمال دقت نظر در تولیدات هانگسن نسبت به رعایت نکات بهداشتی (آنالیزهای و استانداردهای مربوطه در صفحه در باره ما همین سایت ارائه شده است)و تاریخ بروز تولیدات در حفظ سلامتی شما نهایت تلاش خود را بعمل آوریم که در این راستا جهت ممانعت از کوپی محصولات و تداوم این مسیولیت خطیر، با شرکت مورد بحث به توافق رسیدیم که محصولات را با لوگو و اطلاعات شرکت طاها بهفروش برسانیم.

سیگارالکترونیکی

برای ترک سیگار سنتی چه نوع سیگار الکترونیکی و نیکوتین مایعی را پیشنهاد میکنید؟

در نظر داشته باشید که تمامی محصولات اریه شده شرکت طاها صرف نظر از قیمتها اصل و اورجینال بوده و کیفیت استانداردی را دارا میباشند باتوجه به این امر با آسودگی خاطر میتوانید محصول مورد نظر خود را انتخاب بنماید در این بین خریداران این محصولات یا به قصد ترک سیگار ویا جایگزین کردن سیگارالکترونیکی بجای سیگار سنتی میباشند دوستانی که قصد ترک سیگار را دارند بعد از خرید سیگارالکترونیکی مورد نظر خود باید در نظر داشته باشند که به مرور زمان نیکوتین مایعی را که تهیه میکنند به حداقل ممکن رسانیده و دست آخر همچنان برای ارضای عادت پوکهای پر دود از مایع صفر درصد استفاده بنمایند باشد تا به این واسطه ضمن کنار گذاشتن سیگارهای زیان آور سنتی دنیای لذت بخش بدون نیکوتین را تجربه کنید چنانچه واقفید نیکوتین از هر طریق که وارد گردش خون گردد زیان آور میباشد اوردوز و مصرف بیش از اندازه نیکوتین بسیار به ندرت رخ می دهد چون میزان نیکوتینی که از طریق کشیدن به بدن وارد می شود باعث اوردوز نمی شود. با این حال، نیکوتین ماده ای سمی است و مصرف مقدار زیاد آن می تواند خطرناک باشد. مصرف بیش از حد نیکوتین باعث به وجود آمدن احساس گیجی، و پایین آمدن فشار خون و میزان تنفس می شود /پیروز باشید

 

یدکی سیگارالکترونیکیSubox mini cotton, قلیان جیبی electro smoke،قلیان جیبی، قلیان الکترونیکی،ویپ،واپ،سیگار الکترونیکی زیان آور است،مضرات سیگار الکترونیکی،واقعیت سیگارالکترونیکی، سیگارالکترونیکی، فروش قلیان جیبی، فروش سیگار الکترونیکی ،فروش قلیان الکترونیکی، قلیان جیبی، سیگارالکترونیکی اصل ،نیکوتین مایع ،فروش سیگارالکترونیکی، فروش نیکوتین، مایع نیکوتین هانگسین، قطعات یدکی سیگارالکترونیکی ،قطعات یدکی قلیان جیبی، قطعات یدکی قلیان الکترونیکی، فروش عمده و خرده سیگار الکترونیکی، نیکوتین مایع قلیان جیبی،فروش سیگارهای الکترونیکی اورجینال، قطعات یدکی سیگارالکترونیکی، قیمت سیگارالکترونیکی، قلیان جیبی ،نیکوتین مایع، نیکوتین سیگار الکترونیکی ،نیکوتین قلیان جیبی، فروش سیگارالکترونیکی، اسکوتر scooter ،الکترواسموک ،مایع سیگارالکترونیکی، مایع قلیان جیبی ،روغن سیگارالکترونیکی، روغن قلیان جیبی، Ego t Evod ،ترک سیگار، سیگار الکترونیکی چیست، سیگار برقی، قلیان برقی ،ego اصل و اورجینال، evod اصل و اورجینال،

ادامه
clear-bug-div
واحد پول